Pierwszy mały sukces !

Bardzo miło mi zakomunikować że nasi mali piłkarze zajeli BARDZO WYSOKIE 2 miejsce w 3 lidze Młodzików . Warto zauważyć że dokonali tego w pierwszej rundzie po przejściu z Orlika na znacznie większe boisko trawiaste. Po dwóch pierwszych meczach które okazały się cenna nauką na 9 meczów tylko raz przegrali ( z liderem Bronowianka II 1-4). Warto zaznaczyć że z jedną z najstarszych drużyn Salosem Kraków wygrali 6-1 !!.Każdy z rozegranych meczy cechowała determinacja i chęć gry w piłkę i chęć wygrania. Dokonali tego będąc NAJMŁODSZĄ drużyna w lidze , jako jedyna nie posiadała w swoim składzie zawodnika z rocznika 2003 , posiadała natomiast też jako jedyna zawodników z rocznika 2005. W nagrodę za włożony wysiłem w osiągnięcie tego sukcesu w Poniedziałek zamiast treningu zorganizowane jest wyjście na mecz REPREZENACJI POLSKI U-21.

Gratulacje dla WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I RODZICÓW !!